MetalGate Czech Death Fest 2011, pátek a sobota 10.-11.6.2011

Brilantní zvuk, výborná atmosféra, 30 kapel na profi scéně.


Pestilence Rotting christ Hypnos

Czech Death Fest

Abstinenz(D) Abstract Essence(CZ) Arch of Hell(CZ) Ascendancy(CZ) BBYB(CZ) But(CZ) Colp(CZ) Deathstar(CZ) Dementor(SK) Dymytry(CZ) Elysium(CZ) G.O.R.E.(CZ) Gutalax(CZ) Heaving Earth(CZ) Heiden(CZ) HYPNOS(CZ) Ingrowing(CZ) Insane(CZ) Melancholy Pessimism(CZ) Minority Sound(CZ) Mortifilia(CZ) Opitz(CZ) PESTILENCE(NL) ROTTING CHRIST(GR) Secret of Darkness(CZ) Shadow Area(CZ) Sic.Engine(CZ) Six Degrees of Separation(CZ) Tortharry(CZ) V.A.R.(CZ)
Moc děkujeme všem, kteří přišli na letošní MetalGate Czech Death Fest a tím podpořili českou muziku. Díky!!!Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest
Kdo si nestihl nakoupit přímo na festu má ještě možnost. K dostání jsou následující trička a mikiny.

Triko pánské (M,L,XL) - 250Kč
Triko dámské (S,M,L) - 250Kč
Mikina pánská (XXL) - 500Kč
Mikina dámská (S,M,L) - 400Kč

Objednávky můžete posílat na info@czechdeathfest.cz nebo zboží zakoupit přes náš e-shop.


MetalGate Czech Death Fest se umístil na 7. místě ankety Břitva 2010 ze zhruba 90 festivalů a koncertů.

Břitva 2010

MetalGate Czech death fest - OpenAir 2011 – aliance dvou festivalůMetalGate a česká death metalová stálice, formace Tortharry, s velkou radostí představují nejnovější společný projekt, unikátní fůzi letních metalových festivalů MetalGate OpenAir a Czech Death Fest. Obě dříve samostatné akce si byly svým formátem a zaměřením primárně na českou metalovou scénu velmi podobné, a tudíž se jejich sjednocení přímo nabízelo. A tak se i stalo. Na podzim 2010 se oba pořadatelské subjekty dohodly na společném postupu a to, co bylo do té doby v rovině teoretických úvah, začalo dostávat konkrétní obrysy.

V pátek 10.6. a v sobotu 11.6.2011 se v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci uskuteční výsledek našeho společného snažení, festival MetalGate Czech Death Fest OpenAir 2011. Během dvou dnů se na jednom podiu představí celkem 30 kapel, včetně dvou headlinerů. Jelikož festivalová dramaturgie vznikala rovněž v součinnosti, těšit se můžete jak na průřez metalovými styly a sub-žánry, který byl doposud charakteristickým znakem MetalGate OpenAir, tak na pořádnou porci death metalu a grindcoru, jenž tvořila úhelný kámen předchozích ročníků Czech Death Festu. Na své si tak přijde de facto každý.

Hudebně je opravdu z čeho vybírat. Předně je nám velkým potěšením, že již můžeme oznámit jméno prvního headlinera, kterým se stali řečtí black metalisté ROTTING CHRIST. Tato Helénská falanga vezme podium útokem hned v pátek večer. Jméno sobotního headlinera bude oznámeno později. Dále bude náš festival hostit jedno z mála letních vystoupení znovuobnovené death metalové formace HYPNOS, navazujících na odkaz kultovních Krabathor.

Rovněž se můžete těšit kupříkladu na Tortharry, německé black metalisty Abstinenz, Dementor, Six Degrees of Separation, Heiden, Melancholy Pessimism, Abstract Essence, BUT, Minority Sound, G.O.R.E., Return to Innocence, Opitz, Secret of Darkness či Arch of Hell.

Festivalové dění začne v pátek v 16:00, v sobotu pak již v 10 hodin dopoledne.

Informace o cenách vstupenek, předprodeji a další festivalové novinky budou postupně zveřejňovány na oficiálních stránkách festivalu www.czechdeathfest.cz.

www.metalgate.cz
www.tortharry.com
Na MetalGate Czech Death Fest 2011 jste mohli vidět


Pestilence(NL)

Pestilence

Styl: Death Metal

Rotting Christ(GR)

Rotting Christ

Styl: Black Metal / Metal

Hypnos(CZ)

Hypnos

Styl: Death Metal


Festivalové DVD Czech Death Fest 2009!!!

Zakoupit jej můžete v našem shopu


Partnerské festivalyJamRock Basinfirefest