CZECH DEATH FEST 2009

12.-13.6.2009

Červený Kostelec – Autocamp „Brodský“


Tortharry se v letošním roce rozhodli uspořádat pro všechny příznivce tvrdé hudby první ročník festivalu zaměřeného na grind/death/metal/core, který ponese název CZECH DEATH FEST 2009, a to nejen pro letošní rok, ale i pro léta následující. Tortharry by tímto chtěli založit tradici festivalu, kde by se každoročně představila především česká scéna kapel, které nemají tak velkou příležitost účastnit se jiných open air festivalů v Česku, zaměřených na odlišné styly hudby. Dramaturgie bude založena na účasti české špičky v daných hudebních žánrech a několika zahraničních hostech. Festival se uskuteční ve dnech 12.-13. 6. 2009 v Červeném Kostelci (okr. Náchod, Královéhradecký kraj) na okraji města, v areálu autokempu „Brodský“.
Pro letošní první ročník již účast potvrdily polští HATE a DEMOGORGON, maďarští SLYTRACT, slovenští DEPRESY a v neposlední řadě to nejlepší z české scény jako COLP, D.A.D., DESOLATED, DESPISE, FOB, INGROWING, ISACAARUM, LOCOMOTIVE, MARTYRIUM CHRISTI, MELANCHOLY PESSIMISM, PANDEMIA, POPPY SEED GRINDER, SABATHORY, SHATTER, TORTHARRY a X-CORE. Headlinerem tohoto festivalu budou holandští SINISTER.
Celý festival proběhne na jedné velké scéně se špičkovým osvětlením i ozvučením a předprodej vstupenek bude zahájen 15. února. Rezervace vstupenek je možná již nyní na info@czechdeathfest.cz , předprodej zde...