Zase pivo zadarmo na MG CDF 7!


Na sedmý ročník festivalu MetalGate Czech Death Fest jsme pro všechny fanoušky metalu a dobrého piva opět připravili ve spolupráci s náchodským pivovarem Primátor soutěž.
Na festival s Primátorem
Za navštívený vybraný koncert dostáváte razítko do soutěžní průkazky, co razítko, to pivo na MG CDF 2014 zdarma.

Jak na to?

Soutěžící si zakoupí průkazku (cena: 10Kč) – buď na MetalGate e-shopu nebo na koncertech na místě. (Průkazka je nepřenosná. Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou možnost kontroly oproti občanskému průkazu.)

Do průkazky se pak sbírají razítka za navštívené koncerty. Vždy u vstupu na akci (tedy v místě, kde se prodávají vstupenky) nebo u stánku s merchandise bude „razítkovaci“ místo, označené poutečem soutěže. Zde požádáte pořadatele o razítko do průkazky.

Soutěž se odehrává od prosince 2014 do května 2015. Vyvrcholením je 11. - 13. červen 2015 na MG CDF v Červeném Kostelci, kam si přijedete nechat vytočit svojí výhru.

Seznam koncertů, kde je možné získat razítko, naleznete níže na těchto webových stránkách, na facebooku festivalu a facebooku MetalGate.

Akcí je celkem 24, jako políček v průkazce soutěžícího. Více o akcích se dozvíte opět na facebooku festivalu a MetalGate. Sledujte proto tyto stránky pozorně.

Přejeme šťastný lov.

MetalGate & Tortharry

Seznam akcí, kde je možné získat razítko

pdf Seznam koncertů v soutěži

Akcí bude celkem 24, jako políček v průkazce. Číslo akce = číslo políčka, kam dostanete razítko. Čísla akcí budou doplňována průběžně, jak budou do seznamu přibývat, zatím jsou očíslovány pouze akce, kde je vše vyjasněno. Pokud je u data akce "x", bude přesný termín teprve určen.

Soutěžní průkazka:

Na festival s Primátorem

Na festival s Primátorem

www.czechdeathfest.cz www.metalgate.cz www.tortharry.com www.primator.cz