Czech Death Fest 2010, pátek a sobota 11.-12.6.2010

Brilantní zvuk, výborná atmosféra, 30 kapel na profi scéně.Czech Death Fest


Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest
Kdo si nestihl nakoupit přímo na festu má ještě možnost. K dostání jsou následující trička a mikiny.

Triko pánské s lemem i bez (M) - 250Kč
Triko dámské (S,M,L) - 250Kč
Mikina pánská (M,L,XL,XXL) - 600Kč
Mikina dámská (S,M,L) - 500Kč

Objednávky můžete posílat na info@czechdeathfest.cz

Czech Death Fest


Czech death fest vstupuje do druhého ročníku


Poklidnou hladinu vody rybníka Brodský nedaleko Červeného Kostelce na Náchodsku rozřízne v pátek a sobotu 11. a 12. června 2010 ryk kytar a útoky kavalérie bicích. Czech death fest totiž připravuje svoje druhé pokračování.
Po loňském úspěšném prvním ročníku pořadatelé z české death metalové kapely Tortharry připravují pro fanoušky nejtvrdších hudebních stylů další skvělou podívanou. Připraven bude brilantní zvuk na profesionálním pódiu.
Pro návštěvníky Czech Death Festu je vyhrazena plocha pro vlastní stany zdarma přímo v areálu kempu Brodský. Dále můžete využít možnosti ubytování v 4 až 6lůžkových chatkách, které je nutné předem rezervovat. V kempu je restaurace, dětský koutek a pláž s možností koupání v přírodní nádrži Brodský. Parkování zdarma přímo v areálu festivalu.
Na své si přijdou milovníci grind, death, black metalu a metal coru. Vystoupí zde 30 kapel z České republiky i zahraničí. Czech death fest nabízí undergroundovým kapelám možnost zahrát si na velkém pódiu s profesionálním zázemím před velkým množstvím lidí.
Největší hvězdou budou letos legendární deathmetalisté Grave, kteří do Červeného Kostelce přijedou ze švédského města Visby. Kapela, která se zformovala již v roce 1988, má na svém kontě 9 dlouhohrajících alb, která vstoupila do historie a formovala kov smrti.
Mezi velká jména lze bezpochyby zařadit brněnskou kultovní smečku Root, kterou vede charismatický frontman Big Boss. Tato parta působí na blackmetalové scéně ještě o rok déle. Postupně se vypracovala k typickému projevu, který někteří fanoušci označují za dark epic metal. Každopádně se jedná o velmi temnou záležitost, kterou musíte vidět.
Děčínská brutal death grind parta Fleshless objela se svojí zvrácenou show skoro celou planetu! Vystupovala v celé Evropě, Asii, USA i Jižní Americe. Isacaarum přijede s extrémním divadlem z Českých Budějovic na CDF již podruhé. Vloni bylo jejich vystoupení hodnoceno fanoušky velmi kladně. To se prostě musí vidět!

Předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny byl již zahájen na shop.tortharry.com a www.ticketportal.cz
Více informací, seznam kapel, ukázky a další podrobnosti najdete na tomto webu www.czechdeathfest.cz


CZECH DEATH FEST
Luboš Gorgan, Stárkov 77
549 36 Stárkov
info@czechdeathfest.cz
+420 777 839 805

Na Czech Death Fest 2010 jste mohli vidět


Grave(S)

Grave

Styl: Death Metal

Root(CZ)

Root

Styl: Black Metal

Fleshless(CZ)

Fleshless

Styl: Grind


Festivalové DVD Czech Death Fest 2009!!!

Zakoupit jej můžete v našem shopu


Partnerské festivalyJamRock Basinfirefest