Fleshless

Fleshless
Skupina vznikla v roce 1993 sloučením skupin Zvrator a Garbage Disposal a v této sestavě po půl roce nahrála debutní demo Stench Of Rotting Heads, kterého se po celém světě prodalo více jak 700 kopií.. Ani ne po půl roce členové GD odchází zpět do znovuobnovených GD a Vlada a Michal se dávají dohromady s bubeníkem Hansem a kytaristou Luďkem ze Zvrator..V této nové sestavě připraví nové skladby a odjedou mini tour se švýcartskými brutal death/grind EXULCERATION v České republice a par koncertů s dnes již veleznámými DISBELIEF.. nakonec ještě Fleshless doplní basák Curo a v této úplné sestavě skupina nahraje ve studiu Hostivař na podzim 1994 dnes již legendární demo GRINDING, díky kterému se otevřeli kapele úplně nové možnosti jako koncerty s Krabathor, Dark Side, Disfigured Corpse a hlavně přelomovy koncert v teplickém klubu společně s CANNIBAL CORPSE, SAMAEL a DESULTORY !!! Chvíli poté se jede na první zahraniční koncert do německa a to na festival pořádaný firmou Morbid records kde jsme hráli s Dead Infection, Agathocles a mnoho dalšího.

Tak se nastartovala historie, ketrá pokračovala před vydání split MC s Disfigured Corpse, kde začala naše spolupráce s Čurbym a Obscene Production a ty byl rok 1996.. V tom samém roce nám rakouská firma Ohne Malkorb Prod vydala debutové mini CD MC s Mastic Scum, které je dnes totálně rozebrané a stále ceněné jako další mezník Fleshless..Během dalších let kdy se poté často měnili sestavy skupiny (mimijine zde hráli Jan z Garbage Disposal či jarda z Diechrist) se skupina představila na koncertech v Německu, Belgii,Slovensku ale i na našem prvním leteckém výletě na ostrov Malta, kde jsme hráli dvě naprosto úžasné koncerty s BEHEADED !

V roce 1999 vychází již konečně debut CD GRINDGOD v té době za využití bubenického automatu se kterým jsme o rok později nahráli i další CD ABHORRENCE OFF CADAVERIC..na podporu jsme se nakonec vydali až za oceán do USA, kde jsme v letech 1999 a 2000 odehráli tour s Lividity či Deaden a zahráli na prestižním festivale MILWAUKEE METAL FEST a NOVEMBER TO DISMEMBER v Kalifornii..

V roce 2001 se do kapely konečně dostává bubeník z masa a kostí a tím je Vitys z kapely Mortura a společně vzniká nová tvář Fleshless a jsou připraveny skladby pro RELAPSE REC na CZ ASSAULT a nové CD NICE TO EAT YOU!! Opět se deska propaguje po celé Evropě na koncertech v Itálii, Lotyšsku, Německu, Švýcarsku, Slovensku, Rakousku atd..a tuné s ROTTEN SOUND po Evropě !!

Leden 2003 a Fleshless odlétají na jihoamerické tour po Kolumbii, Peru a Ekvádoru..což je dnes asi největší skalp kam se skupina mohla podívat a za to můžeme poděkovat Čurbymu ale i Diegovi z Mutilated re., a klukům z Purulent (David R.I.P.), se kterými odehrajeme na jaře 2003 plno super koncertů tady u nás po Evropě!! Dále hrajeme na plno letních festivalech jako je Obscene Extreme festival , festival v Srbsku a samostatné koncerty s Haemorrhage, Lividity, Master .

Na konci roku 2003 vychází již nové CD SENSUAL DEATH IMMITATION, na kterém jsme změnili oproti minule studio a to Hostivař za bzenecké studio SHAARK..Opět klasický kolotoč koncertů ať už na festivalu No Mercy s Kataklysm , Cannibal Corpse , ale i mini evropske tour s laniena Mentis a Surgical Dissection v Itálii, Švýcarsku, Belgii, Holandsku a, Německu a CZ.. a v létě vystoupeni na Obscene Extreme , Open Hell, Brutal Assault, a mnoho dalšího.

Rok 2005 - 2006 - NovéCD TO KILL FOR SKIN .. European Tour s Goratory (USA) , Desecration (UK) a SKINNED (USA)..plno festivalů jako Grind the Nazi Scum ( 2006 - headliner sobota) , Mountains Of Death (Switzerland), Hard taste fest v Německu (headliner pátek) , Grind Your Mother (Italy) , Obscene Extreme, NRW Deathfest , Zittau Death fest (Germany), Morbidee festival (Germany)

2007 ?? Stále jsme na začátku..takže vše je otevřeno !! Sledujte dění kolem kapely , kdy se již dnes připravují skladby na nové CD, které by mohlo vyjít na jaře 2008 !!

Do této doby Fleshless hráli více jak 550 koncertů na třech kontinentech !!
discography :
Stench of Rotting Heads (demo 1993)
Grinding (demo 1994)
split MC w / Disfigured (1996)
split CD w / Mastic Scum (1996)
Grindgod (CD 1999) Obscene Production
Abhorrence off cadaveric (CD 2000) Obscene Production
Split w / Czech assault (2001 Relapse Records)
Nice To Eat you (CD 2001) Obscene Production
Sensual Death Immitation (CD 2003) Obscene Production
To Kill For Skin (CD 2005) Obscene Production