Incarnate

Incarnate
2004

* Založení kapely ze členů stařičké Českolipské legendy Testification , Pinďy a Gotchy a návrat spoluzakladatele kapely Testification, Milhause ( Milla )
* Makání na novym materiálu

2005

* První akce v podobě "Graveyrdu full of fun I".
* Zároveň první pořádaný fest "Bloody Lake Open Air Festival".

2006

* Koncertování
* Samovydání zkušebního dema "Lair of Suffering".

2007

* Další hraní
* 11 odjetých skvělých akcí mimo jiné se Smashed Face, Bonesaw of the Brains, Mincing Fury A.G.C.O.Q.D., Poppy Seed Grinder, Unformed (Fr.), Stigma, Inner Hate, Martyrium Christy, Klan, Dysmorphia, Fatality, Narcoleptic, Sarcom a Legion.

2008

* Krátká stagnace a opětovný návrat na pódia
* Příprava nového dema.

2009

* Plné koncertování, a to po boku takových velikánů, jako jsou Poppy Seed Grinder, Martyrium Christy, Pandemia, Tortharry, Ador Dorath, Return To Innocence, Depressive Reality, Laniena Mentis, Feeble Minded, Beautiful Cafillery, V.A.R., Suburban Terrorist, Sabathory, Isacaarum, Ingrowing, Heaving Earth, Arcadia (IT), Smashed Face, Pikodeath, Halalí, F.O.B. a mnoho dalších.....
* Zároveň spolupořádání druhého festu "Bloody Lake Open Air Festival".
* Po odehraných skvělých festivalech Krhanice Open Air a VDF Help fest odchází původní zpěvák Gotcha a na jeho místo nastupuje výborný chrlič z Morru, Patrik ( Nero )
* Druhé demo nevydáno, z důvodu změny postu zpěváka. Materiál byl ale přezpíván a použit k poslechu na Bandzone, takže mlsejte dosita

2010

* Rozjezd roku na pódiích, jak doma, tak na zvaných akcích