Morgoth Graveworm
Czech Death Fest


Kapely na MG CDF 2015


Ador Dorath(CZ) Aggressive Tyrants(CZ) Amok(CZ) Avenger(CZ) Born Again(CZ) Capture Or Kill(CZ) Carach Angren(NL) Cruadalach(CZ) Darkfall(AUS) Dead Carnage(CZ) Dew-Scented(DE) Diphteria(CZ) Doomas(SK) Exorcizphobia(CZ) F.O.B.(CZ) Graveworm(IT) Heaving Earth(CZ) Hecate(SK) Keep On Rotting(CZ) Kryptor(CZ) Liveevil(CZ) Llyr(CZ) Lucifer’s Child(GR) Mean Messiah(CZ) Minority Sound(CZ) Morgoth(DE) Morgue Son(CZ) Offence(PL) Poppy Seed Grinder(CZ) Revenge Division(SK) Secret of Darkness(CZ) Street Machine(CZ) Tortharry(CZ) ToteM(PL)

Našli jsme pro vás adekvátní náhradu za HOUWITESER, kteří na poslední chvíli museli z osobních důvodů zrušit své vystoupení.
Z velké spousty nabídek jsme pro vás vybrali velmi zajímavou partičku ze sousedního Polska - ToteM.


Čím Vás budeme napájet na MG CDF 2015

Nebyl by to MetalGate Czech Death Fest bez tekutého zlata od partnerského pivovaru Primátor. Letos budeme čepovat:
Primátor světlý výčepní,
Primátor světlý ležák,
Primátor tmavý ležák,
Primátor Weizenbier, tedy světlé pšeničné pivo,
novinkou bude Primátor India Pale Ale, tedy speciální polotmavé pivo anglo-amerického typu,
dále tu máme Primátor Chipper, tedy světlé pšeničné pivo s příchutí růžového grepu,
Primátor světlý nealkoholický,
a samozřejmě nebude chybět oblíbená Malinovka

Festivalový Chill-Out

Stejně jako loni, bude i letos v areálu fungovat festivalový chill-out, který se otevře vždy, když skončí hudební produkce toho kterého dne a bude vám k dispozici dokud budete stát na nohou, resp. dokud se zas nezačne hrát. Letos bude chill-out situován v zadní části hlavní festivalové plochy u velkého pivního stanu

Festivalová tombola

Jako obvykle budete mít na sedmém ročníku MetalGate Czech Death Fest možnost vyhrát vstupenky na spřátelené festivaly. Ve hře je: 3x vstup na Brutal Assault, 5x vstup na Basin Fire Fest, 2x vstup na Agressive Music Fest
U vstupu dostane každý návštěvník tombolový lístek, který ovšem nesmí ztratit, a v sobotu v cca 17:30 proběhne losování jako obvykle na podiu.

Festivalové taxi

Potřebujete-li transport z okolí na festival, a naopak, využijte služeb místní taxislužby Jéža, která letos funguje jakožto oficiální taxi našeho festivalu. Kontakt 777 12 25 12.
Merch MetalGate Czech Death Fest 2015


Czech Death FestMetalGate Czech Death Fest byl opět nominován do TOP10 ankety Břitva 2014 v kategorii Koncert & festival roku!


Břitva 2011


Druhá série vstupenek na MG CDF 2015 za 600,- Kč vyprodána.


V uplynulém týdnu byla vyprodána druhá emise vstupenek na Metalgate Czech Death Fest 2015 v ceně 600,- Kč. Od 1. 2. 2015 se proto začíná prodávat třetí emise, která bude mít cenu 700,- Kč.

Pro jistotu připomínáme, že vstupenka na celý festival bude na místě stát ještě o 100,- Kč více. Příznivci předprodejů a slev však nemusí zoufat, je tu ještě příležitost, jak získat vstupenku v ceně 600,- Kč: koupit si jí v restauraci, kde se točí Primátor.


MetalGate Czech Death fest nabízí další ubytovací kapacitu

Po ubytování v chatkách v kempu se jen zaprášilo, a tak přicházíme s další možností bydlení pod opravdovou střechou, obě lokality s poetickými názvy se nachází poblíž festivalového areálu a nabízejí dohromady až 34 postelí.

CHATA U RYBNÍKA
Kapacita: 12 lůžek ve dvou pokojích
Vybavení: společná koupelna, TV, Wi-Fi , vybavená kuchyně
Cena: 290 Kč za osobu a noc + energie
Kontakt: Petr Demjanovič – petr.demjanovic@seznam.cz – 777 747 731
Web: http://www.e-chalupy.cz/vychodni_cechy/ubytovani-cerveny-kostelec-chata-u-rybniku-spinka-5634.php

CHALUPA JEŠTĚRKA
Kapacita: 17 lůžek ve čtyřech pokojích
Vybavení: 2 koupelny, 2 WC, TV, DVD,Wi-Fi, vybavená kuchyně
Cena: cca 165 Kč za osobu a noc + energie při plné obsazenosti – další ceny jsou uvedeny na webu, pro festival majitel nabízí speciální ceny a možnost pronájmu jen části objektu dle dohody.
Kontakt: Tomáš Balucha - piki22@centrum.cz - 736 676 544
Web: http://chalupajesterka.cz/cs/
U téhož majitele je dále možno pronajmout:
Chalupa 10 lůžek ve třech pokojích
Chalupa 8 lůžek ve dvou pokojích
Kupte si vstupenku v pohodlí své hospody!


Spolu s náchodským pivovarem Primátor představujeme nový způsob získání vstupenek na MG CDF 2015. Tam, kde se čepuje pivo Primátor, bude možné si koupit také vstupenku na festival! Tato vstupenka bude hned dva benefity – jednak bude stát i nadále 600,- Kč a krom toho za nákup této vstupenky získá fanoušek 5 piv na festivalu gratis.


Vstupenka bude speciální edice (pouze pro primátorské restaurace) a při vstupu na festival za ní její držitel dostane 5 poukázek na pivo (pivěnek). Tato skutečnost je na vstupence zobrazena. V každém podniku, který je do akce zapojen, bude umístěn plakát s oznámením o prodeji vstupenek.

Seznam restauračních zařízení, kde je vstupenky nyní možno koupit, naleznete níže. Předprodej bude v primátorských výčepech ukončen 1. 6. 2015. Do té doby máte možnost spojit příjemné s užitečným.

Předprodej vstupenek v restauracích k datu 1. 2. 2015 (seznam bude průběžně aktualizován):

Restaurace DivadloČervený KostelecNáměstí T.G.Masaryka 120
Pivnice MaštalNáchodHusovo náměstí 625 (U čerpací stanice Benzina)
Nápoje SaraHronov Hostovského 525 (u Penny market)
Hospoda pod ChlomkemZbečník Zbečník 55, Hronov
Pension OrliceZáměl Záměl 92, Potštejn
Restaurace u Pytláka Horní Jelení Havlíčkova 243
Bar u Křižáka Heřmanův Městec 5.května 255
Pivní pohotovost Chrudim Pardubická 178
Zase pivo zadarmo na MG CDF 7Pocta Jeffu Hannemanovi ze Slayer.

Sestava: Miloš Dodo Doležal - kytara (Kerry King), Ricardo Falcon (ITSELF) - kytara (Jeff Hanneman), Martin Vacek (TORTHARRY) - basa, Jiří Panther Rosa (TORTHARRY) - bicí, Dan Pavlík (TORTHARRY) - zpěv
Report na abysszine.com
Report na roklina.cz
Report na fobiazine.net - den první
Report na fobiazine.net - den druhý
Report na echoes-zine.cz
Report na xichty.cz
Report na abysszine.com
Report na rockandmetal.cz
Report na studentpoint.cz
Report na the-aardvark.cz
Fotoreport na Facebook profilu MG CDF
Fotoreport na the-aardvark.cz
Fotoreport na rockandmetal.cz


Před nedávnem se dostalo kapele SUFFOCATION významného ocenění, když byli pozváni do slavné Hall Of Fame (Síň slávy) na Long Island v New Yorku. Jaké bylo naše překvapení když jsme zjistili, že se této akce částečně zúčastnil i náš METALGAT E CZECH DEATH FEST. Ptáte se jak? Podívejte se na toto video ze slavnostního večera v Hall Of Fame, a to konkrétně na čas 2:00. Kytarista Guy hraje v našem tričku. To prostě potěší!!! Nic víc, nic míň :-)
Napsali o MetalGate Czech Death Fest


Sicmaggot Rock & Metal Blog
Metal Swamp
RockAndMetal.cz
The Aardvark
Abyss
Xichty.cz

Abysszine
... Podtrženo sečteno, lepší hudební akci těžko tento rok ještě někde zažiju, jsem moc rád, že jsem se letošního ročníku účastnil a snad spolu se mnou i šest stovek přítomných fanoušků. ...

The Aardvark
...Průběh akce by se pak dal označit za naprosto bezproblémový a pohodový. Rodinná atmosféra se mezi několika sty návštěvníky rozlila od prvního tónu úvodní kapely. Když připočteme lidové ceny za místní Primátor, téměř domácí hotová jídla v restauraci a dochvilný časový harmonogram, vychází nám z toho jeden z adeptů na první příčky pomyslné ankety festival roku...

Partnerské festivalykaltenbach-openair
Brutal Assault Gothoom
Agressive music fest Basinfirefest