Pocta Jeffu Hannemanovi ze Slayer.

Sestava: Miloš Dodo Doležal - kytara (Kerry King), Ricardo Falcon (ITSELF) - kytara (Jeff Hanneman), Martin Vacek (TORTHARRY) - basa, Jiří Panther Rosa (TORTHARRY) - bicí, Dan Pavlík (TORTHARRY) - zpěvMetalGate Czech Death Fest 2013, pátek a sobota 14.-15.6.2013

Brilantní zvuk, výborná atmosféra, 30 kapel ze 3 kontinentů na profi scéně.


Czech Death Fest


Destruction Samael

MG CDF 2013

Area Core(CZ) Atari Terror(CZ) Brutally Deceased(CZ) Captain Cleanoff(AUS) Ctulu(DE) Coward(CZ) Debustrol(CZ) Destruction(DE) Doomas(SK) Eleament(CZ) FDK(CZ) Flowerwhile(CZ) F.O.B.(CZ) Greedhale (ex-Devastathor)(CZ) Ingrowing(CZ) Insania(CZ) ItSelf(BR) Kryptor(CZ) Locomotive(CZ) Minority Sound(CZ) Nobody Knows(CZ) Noostrak(CZ) Panychida(CZ) Profanation(DE) Revenge Division(SK) Sabiendas(DE) Samael(CH) Secret Of Darkness(CZ) Spreading Dread(CZ) Tortharry(CZ)5. ročník METALGATE CZECH DEATH FEST je za námi. Čísla zatím neznáme, protože na to ještě vůbec nebyl čas. Ale už teď máme jasno, že vás bylo opět více než vloni.
V neděli v odpoledních hodinách se nám podařilo areál uklidit a tím festival definitivně zakončit. Práce bylo až nad hlavu, ale musíme vám všem poděkovat za to, že toho "bordelu" na úklid nebylo zase až tak moc. Celý festival se nesl ve vzpomínce na nedávno zesnulého Jeffa Hannemana ze Slayer, což bylo všem jasné hned při pohledu na jemu věnovanou stage (doufáme, že se vám líbila).
Chtěli bychom poděkovat všem našim důležitým sponzorům, bez kterých bychom nebyli schopni dál festival provozovat.
Z nejdůležitějších bychom chtěli zmínit pivovar Primátor a dále pak firmy Hašpl Hronov, Sněžka Náchod, partnerské festivaly Brutal Assault a Basinfire festival, dále média jako Spark, Pařát, Bandzone, 7 Gates, dále Six, Six, Six Graphic, Crystal Production, Phoenix Zeppelin, Okolohradce, VrBen, Královédvorsko, Jaroměřsko, Swing a v neposlední řadě děkujeme Milanu Hrstkovi z Autokempu Brodský a městu Červený Kostelec.
Dále bychom chtěli poděkovat vám všem, kteří jste nosili oranžová trička Crew a po celou dobu festivalu nám velmi pomáhali. Bez každého jednoho z vás by totiž festival vůbec nemohl proběhnout.
Závěrem bychom chtěli moc poděkovát vám všem, kteří jste na festival přijeli. Věříme, že se vám u nás líbilo a my uděláme vše proto, aby se festival za rock opět uskutečnil.
A vy nám v tom můžete také pomoci. Ptáte se jak?
Tím, že prostě přijedete a bude vás zase více než letos. Jen tak budeme schopni dál dělat tento festival. Věřte nám, že ho děláme moc rádi a vážíme si vašich pozitivních ohlasů. I díky vám se stal náš festival 3. nejoblíbenějším festivalem v České republice!!! Děkujeme!!!
Zároveň to vše ale stojí moc času a také samozřejmě peněz.
Ještě jednou vám proto děkujeme, že jste přišli a že vás bylo hodně!!!
Tak co myslíte? Uvidíme se tedy zase za rock? Dejte nám vědět.
Za nás říkáme, ano!!!
Váš MetalGate Czech Death Fest teamReport na abysszine.com
Report na roklina.cz
Report na fobiazine.net - den první
Report na fobiazine.net - den druhý
Report na echoes-zine.cz
Report na xichty.cz
Report na abysszine.com
Report na rockandmetal.cz
Report na studentpoint.cz
Report na the-aardvark.cz
Fotoreport na Facebook profilu MG CDF
Fotoreport na the-aardvark.cz
Fotoreport na rockandmetal.cz
MetalGate Czech Death Fest se letos umístil na třetím místě v anketě Břitva 2012 v kategorii KONCERT & FESTIVAL ROKU ze zhruba 100 festivalů a koncertů.

Břitva 2011Merch MetalGate Czech Death Fest 2013


Tak budou vypadat "hadry" na letošním festivalu. Kdo má zájem, může si na info@czechdeathfest.cz rezervovat nějaký kousek, aby o něj na místě nepřišel.

Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest Czech Death Fest
Czech Death Fest bude mít 5-tý ročník, také Metalgate oslaví 5 let od založení a Tortharry bylo 20. To vše dohromady je důvod k pořádné oslavě. Abyste mohli slavit s námi, připravili jsme pro vás KOMIX. O vzniku Czech Death Festu, ale napřed o vzniku Tortharry, potom o vzniku Metalgate a nakonec jak se to vše zamotalo dohromady.

KOMIX bude vycházet 1 x týdně. Od 16.11.2012 vždy v pátek ráno najdete na FB profilech CDF, Tortharry a Metalgate další pokračování. Vždy o týden později je pak najdete na webech CDF, Tortharry a Metalgate spolu s doplňujícím textem. A vycházet bude až do začátku festivalu.

Užijte si to. Čtěte zde >>>

Před nedávnem se dostalo kapele SUFFOCATION významného ocenění, když byli pozváni do slavné Hall Of Fame (Síň slávy) na Long Island v New Yorku. Jaké bylo naše překvapení když jsme zjistili, že se této akce částečně zúčastnil i náš METALGAT E CZECH DEATH FEST. Ptáte se jak? Podívejte se na toto video ze slavnostního večera v Hall Of Fame, a to konkrétně na čas 2:00. Kytarista Guy hraje v našem tričku. To prostě potěší!!! Nic víc, nic míň :-)
Napsali o MetalGate Czech Death Fest


Sicmaggot Rock & Metal Blog
Metal Swamp
RockAndMetal.cz
The Aardvark
Abyss
Xichty.cz

Abysszine
... Podtrženo sečteno, lepší hudební akci těžko tento rok ještě někde zažiju, jsem moc rád, že jsem se letošního ročníku účastnil a snad spolu se mnou i šest stovek přítomných fanoušků. ...

The Aardvark
...Průběh akce by se pak dal označit za naprosto bezproblémový a pohodový. Rodinná atmosféra se mezi několika sty návštěvníky rozlila od prvního tónu úvodní kapely. Když připočteme lidové ceny za místní Primátor, téměř domácí hotová jídla v restauraci a dochvilný časový harmonogram, vychází nám z toho jeden z adeptů na první příčky pomyslné ankety festival roku...

Partnerské festivalyBrutal Assault JamRock
Agressive music fest Basinfirefest