Locomotive

Locomotive
Na troskách death metalové kapely EXTRAXE vzniká v Českém Krumlově nová banda jenž si osvojila název LOCOMOTIVE. Má na svém kontě 4 alba, 2 Ep, účast na tributech albech ( AC/DC, RAMMSTEIN ) a účast na několika kompilacích, nově pak své první oficiální DVD Live in Bratislava ( 2006 ). V roce 2009 vychází nové album Malleus Carnalis, mezi hosty se objeví npř. i taková jména jako je Gary Meskil ( PRO-PAIN ).
LOCOMOTIVE za svou 14 – cti letou existenci stanuli po boku takových veličin ( a to nejen na území Čech ) jako jsou npř. TESTAMENT, MACHINE HEAD, PRO-PAIN, AGNOSTIC FRONT, NAPALM DEATH, EKTOMORF, WALTARI, DROPKICK MURPHYS, FURY OF FIVE, BETZEFER, KRABATHOR a mnoho dalších. Své kvality rovněž dokládají účastmi na nejprestižnějších Českých / Slovenských festivalech jako byli či jsou Brutal Assault, Basinfire Fest, Dynamo North Power Jam, Nuclear Storm, Noc plná hvězd, Trutnov Open Air, Malá Skála fest, Corgoň Open Air Fest, atd.
Získávají kladné ohlasy ze stran fanoušků tak i hudební kritiky. Hudební magazíny jsou nadšeny tvorbou v níž skupina mísí prvky death metalu, thrashe a hard core fanoušci poté díky precizní a živelné prezentaci plné energie a potu.
www.locomotive.cz