Nobody Knows

Nobody Knows
NOBODY KNOWS vznikli v roce 2003. Kapelu založil Lessy, který měl a stále má představu, že každý člen bude mí­t svou osobnost a výraznou roli v kapele. V tomto směru se nejlépe na post bubení­ka hodil Tommy Rock. Jejich shodná obliba kapel jako jsou KISS, Mötley Crüe, Led Zeppelin, The Beatles a Pantera byla jen ku prospěchu věci. Na sólovou kytaru byl vybrán Mark von Kreuzdorf a po čase nastupuje na post baskytaristy Stanley G a vše se může naplno rozjet.

V roce 2005 natáčejí a vydávají­ debutové album s názvem "NOBODY KNOWS". Hudba NOBODY KNOWS je plná energie, nasazení­, melodií­ a zejména vokální­ schopnost všech členů ji posouvá do horní­ch příček mezi pomyslný žebříček souborů. Mark z kapely na čas odchází­ a mí­sto sólového kytaristy je v danou chvíli volné. Po roce se ale vrací zpět a NOBODY KNOWS ve své činnosti pokračují­ opět v plné sestavě.

V roce 2007 Mark opět z kapely opět odchází a na jeho místo přichází Edward "Benji" Bazzo, který se stihl podílet na novém albu "WAKE UP MY DEVIL", které ale kvůli souhře zvláštních okolností nebylo prozatím vydané. Na třetím albu "ONLY THE GOOD DIE YOUNG", které bylo vydáno 8.září 2008, se budete moci předsvědčit, že odchody a příchody kapelu nijak nepoznamenaly, a když, tak jenom v dobrém...Na postu kytaristy se po odchodu Benjiho ještě vystřídali Eric Deuce a Shoopy,který hraje v kapele V.A.R. a v NOBODY KNOWS jen hostoval,přesto se podílel na nahrání DVD "RETRO MUSIC HALL LIVE!" z roku 2009,na kterém je zaznamenám koncert,kde NOBODY KNOWS předskakovali skupině ESP.

V současné době hraje kapela v sestavě: Lessy (kytara, zpěv), Tommy Rock (bicí, zpěv), Jorge LaMarr (basa, zpěv) a Rob-Roy (sólová kytara, zpěv).