Demencia Mortalis

Demencia Mortalis
Takže, Demencia 2012! Vydali jsme desku "No God Is Here" a EP "The Forgotten" a hrajeme koncerty... Už skoro šestileté společné snižovaní inteligence nác dovedlo do stavu, kdy zpatláme na pódiu písničku dva roky starou, ale baví nás to čím dál tím více, pravděpodobně proto, že nám dosud žádný recenzent nenapsal, že toho máme nechat. Odehráli jsme koncerty na mnoha pódiích příliš malých na to, abychom se tam vešli, a několik na pódiích tam velkých, že si nás ani nikdo nevšiml.
Soustavně se opíjíme zelenou a soustavně nehrajeme gothic metal, ačkoliv se tak sami škatulujeme. Podivná směsice, kterou hrajeme, vychází z tolika věcí, že škatulkování nemá cenu, ale vězte - hrajeme prostě jen a proto, že nás to baví, bez kalkulu a snahy se někam zařadit nebo se nechat někým inspirovat.
V dubnu 2009 nás pozvání mezinárodní soutěže International Live Award zavedlo poprvé mimo území ČR, zahráli jsme si ve Vídni v krásném prostoru Gasometer, kde jsme v tvrdé konkurenci pop-punkových z půlky Evropy nakonec skončili na 29. místě.
V říjnu 2009 se jsme vydali EP "The Forgotten", které je poctou a tichou vzpomínkou na našeho manažera Vladimíra Živného, který nás náhle opustil v květnu 2009.
Od té doby brázdíme klubová podia, česká, moravská, maďarská, rakouská, a skládáme materiál na nějakou desku... Kdy bude je ve hvězdách, ale víme jistě, jak budeme chtít, aby zněla, a tentokrát nebudeme spěchat ;-)