FOB

FOB
Kořeny kapely F.O.B. sahají až do roku 1995. Za dobu své existence se stala jedním z pilířů českého metalového undergroundu, odehrála stovky koncertů nejen v Čechách, ale i zahraničí a vydala 4 alba. Jako zlom v historii kapely se ukázal příchod sólo zpěváka v roce 2007. Album „The Dice“ (2008), které slavilo úspěchy v hudebních soutěžích a klipová hitovka „Frozen“; se po několik týdnů držela v hitparádě „Pomeranč“ na ČT2.

Kapela nepřešlapuje na místě a na jaře 2011 vydává čtvrté album „Tomorrow’s fires“, které navazuje na úspěchy svého předchůdce a svojí melodičností skloubenou s ostrými metalovými rify uchvacuje nejednoho hudebního kritika.

F.O.B. jsou známí také svým nespoutaným projevem a energickou show při živém hraní. Není proto divu, že se představili na řadě renomovaných festivalů jako je jako např.: Brutal Assault, Basin Fire fest, Noc plná hvězd, Jim Beam rock (Sk), Kaltenbach open air (Aut), Hell´s Pleasure (De) a hráli s kapelami jako Heaven Shall Burn, Kataklysm, Cannibal Corpse, Protest The Hero, Bonfire, Blaze Bayley, Vader, Detonation, Destinity a další.

Nekompromisní a maximálně živelní -takoví jsou F.O.B.!