Ingrowing

Ingrowing
V červenci 1995, po rozpadu kapely PLASTIC GRAVE, vzniká nová grindcore bruska s názvem INGROWING, jejíž první sestavu tvoří ex-členové již zmíněných PG, konkrétně Vlakin (bass, voice), Pouzar (guitar) a Milan (guitar) doplněni o Zbyňu (drums, ex-EXHUMACE). Po prvních krůčcích kapela začíná okamžitě pilně koncertovat a v lednu 1996 vzniká první demo nazvané „Perverted Look At The World“, které INGROWING definitivně dostalo do podvědomí fans a připravilo kapele dobrou výchozí pozici pro další činnost.
V prosinci 1996 odchází Milan, kterého po 2 měsících nahrazuje Eddie (ex-PATHOLOGY STENCH). Na konci roku 1998 po několika dalších demo a split počinech a řadě koncertů vychází debutní CD „Cyberspace“ (Shindy productions / TENTAMEN records). Následují další koncerty (tentokrát už i v zahraničí), split nosiče a v roce 2000 dochází k dohodě s labelem OBSCENE productions ohledně další spolupráce. Ta je korunována o rok později vydáním druhého alba „Suicide Binary Reflections“, následovaného evropským tour ve společnosti EXHUMED a ISACAARUM. O dva roky později vychází již třetí album s názvem „Sunrape“ podpořené dalším velkým evropským turné po boku US grinderů PHOBIA.
V září 2004 dává kapele sbohem Pouzar , na jehož místo okamžitě nastupuje Rob (jinak LOCOMOTIVE, ex-SIAX). V únoru 2005 INGROWING odlétají do jihovýchodní Asie za účelem realizace „Sunris(c)e Raping tour 2005, které zahrnuje 11 koncertů ve zemích jako jsou Thajsko, Malajsie, Singapur a Indonésie. Ještě předtím je venku album k 10 letům výročí INGROWING s názvem „Decameron Of Grind“ obsahující kromě výběru best of songů také dosud nevydané skladby. V dubnu 2006 je venku další řadové album „Cloned And Enforced“ , po kterém kapela projíždí Evropu společně se stájovými kolegy ISACAARUM.
Tímto končí dlouhodobá a úspěšná spolupráce s OBSCENE productions a INGROWING dál kráčí svou vlastní cestou. V říjnu 2006 kapela absolvuje polské headline tour za podpory grindcore sebranek AFGRUND (Švédsko) a SCABIES (Polsko). Rok 2007 je ve znamení koncertů a skládání nového materiálu, na jehož základě by kapela ráda získala kontrakt s novým labelem.
Za svou dosavadní existenci odehráli INGROWING kolem 700 koncertů v 19 státech na dvou kontinentech.