Locomotive

Locomotive
Na troskách death metalové kapely EXTRAXE vzniká v Českém Krumlově nová banda jenž si osvojila název LOCOMOTIVE. Má na svém kontě 3 alba, 2 Ep, účast na tributech albech ( AC/DC, RAMMSTEIN ) a účast na několika kompilacích, nově pak své první oficiální DVD Live in Bratislava ( 2006 ). V současné době dokončují práce na novém zatím bezejmenném albu které vyjde v průběhu listopadu, mezi hosty se objeví npř. i taková jména jako je Gary Meskil ( PRO-PAIN ), poté se vyráží na mini tour po boku Holandské úderky BORN FROM PAIN.
LOCOMOTIVE za svou 12 – cti letou existenci stanuli po boku takových veličin ( a to nejen na území Čech ) jako jsou npř. TESTAMENT, MACHINE HEAD, PRO-PAIN, AGNOSTIC FRONT, NAPALM DEATH, EKTOMORF, WALTARI, DROPKICK MURPHYS, FURY OF FIVE, BETZEFER, KRABATHOR a mnoho dalších. Své kvality rovněž dokládají účastmi na nejprestižnějších Českých / Slovenských festivalech jako byli či jsou Dynamo North Power Jam, Nuclear Storm, Noc plná hvězd, Trutnov Open Air, Malá Skála fest, Corgoň Open Air Fest, atd.
Získávají kladné ohlasy ze stran fanoušků tak i hudební kritiky. Hudební magazíny jsou nadšeny tvorbou v níž skupina mísí prvky death metalu, thrashe a hard core fanoušci poté díky precizní a živelné prezentaci plné energie a potu.