Část 3 kapitola 23 – Tortharry „Czech Death Fest“ zakládají

Kapitola 23 – TORTHARRY „CZECH DEATH FEST“ ZAKLÁDAJÍ.

Unavení, zhrzelí a nešťastní tortharáčci posedávají jako vždy před vystoupením u pivka a brečí si vzájemně na klíny, až se kaluž pod nimi vytváří. Moderní dobou metalu jsou naštvaní, že prý se celé české scéně metalu příliš prostoru nedostává, nedaří a je stále odsouvána na vedlejší hudební kolej. TV pořady s metalem vznikají a zanikají, festivaly si příliš českých kapel nevšímají a prostor na scéně metalové kapely české málo dostávají. Doba je zlá a těžká, ale my chceme makat stále dál, desky vydávat po koncertech hrávat, ale musíme více pro český metal udělat.

Tak pánové festival založíme, naše spřízněné kapely pozveme, uděláme prostor pro mnoho dalších českých kapel a něco víc pro metal u nás provedeme. Je jasný, že konkurence velkých festivalů velká je, ale my se pokusíme trochu od vody na to jít a festival u rybníka založit, krásné prostředí využít a metalové rodinky na kempování nalákat.

Když už nic jiného se nám nepovede, tak alespoň jednou za rok si na svém festivale zahrajeme, trochu těch našich fanoušků potěšíme a místním ptákům radost uděláme, prý v Červeném Kostelci v autocampu Brodský každé léto vzácní ptácí hnízdí a metalu holdují, tak ji nějaký ty pěkný tóny do hlaviček pustíme, doufáme že je nevyženeme, to by nás ochránci rádi neměli.

Tak jo, pánové, jdeme na to a festivalu se budeme více věnovat, třeba za čas s někým síly spojíme a velký festival vybudujeme.

Tak nějak CZECH DEATH FEST vznikl někdy v roce 2009.